Yeni Nesil Liderlikte Mükemmellik Uygulama Serisi

Anasayfa Yeni Nesil Liderlikte Mükemmellik Uygulama Serisi

Yeni Nesil Liderlikte Mükemmellik Uygulama Serisi

Yeni Nesil Liderlikte Mükemmellik Serisi Programımız minimum 10 yıl iş deneyimi olan tüm yöneticilere, iş sahiplerine ve yönetim ekiplerine açıktır.

Programımızın amacı; 1. Programda edindiğin yetkinlik kaslarını iş dünyasında yaşanan gerçek iş örneklerinden yola çıkarak tasarlanmış vaka çalışmalarıyla Yeni Nesil Liderlik Yetkinliklerini ne kadar güçlendirdiğini görmen için kendine ayna tutmanı sağlayacaksın.

Kariyerinde arzu ettiğin mevkiye ve gelire ulaşmak isteyen yöneticilerin ve iş sahiplerinin derinlemesine Yeni Nesil Liderlik uygulamalarını bütün süreç boyunca içselleştirme fırsatı bulacak ve liderlik yolculuğuna ivme katacaksın.

İş dünyasının içinde bir sarkaç gibi geçmiş ve gelecek arasında salınan zihnini doğru değerlendirme yapabilecek şekilde şimdi ve buraya çekmeyi sağlayacak ve yöntemlerini öğrenerek sürekliliği sağlayabilecek konuma geleceksin. 

Zemini sağlam bir Yeni Nesil Lider olabilmen için Program seni bekliyor!

Bilgi ve rezervasyon için 0532 224 03 93 numaralı telefona veya selva@liderakademisi.com adresine mesaj gönderebilir 24 saat içinde sana dönüş yapacağıma emin olabilirsin.