Hakkımızda

LİDER KOÇUN SELVA İLE TANIŞIN!

YENİ NESİL LİDER AKADEMİSİ SELVA AKIŞIK

Benim liderlik yolculuğum bu satırları yazarken 35. yılına girdi. İş yaşamını hep çok sevdim. Bu süre zarfında 400 kişiye varan ekipler yönettim. Arzu ettiğim mevkilere ulaştım. Arzu ettiğim geliri hep kazandım. Ancak kariyerimin 25. yılında iş yaşamı ile ilgili içten içe önemli bir anlam kayması yaşadım.

İşimi sevmesine seviyordum evet iyi de yapıyordum ancak belirsizliğin yeni norm haline geldiği günümüzde eski yöneticilerimden öğrenip de senelerdir uyguladığım yöneticilik yöntemlerinin artık iş hedeflerimi gerçekleştirmemde yeteri kadar etki etmediğini gözlemledim.

Bu noktada yeni nesil liderliğin IQ’nun ağır bastığı değil IQ ile EQ’nun sentezlendiği bir yerde olduğunu gördüm ve yeni nesil liderliğin günümüzde tek adresi olan koçluk sertifikasyonlarımı tamamladım. Şimdilerde YENİ NESİL LDİER AKADEMİMİZ ile bizi peşi sıra takip eden azimli ve kariyerini önemseyen yöneticileri Yeni Nesil Lider’e dönüştürmek için gece gündüz çalışıyoruz

Yeni Nesil Lider Akademimize Kimler Katılabilir?

  • Çalıştığı firmada CEO rolüne yükselmek isteyen azimli yöneticiler
  • İşletmesini bir üst ölçeğe taşımak isteyen iş sahipleri ve yönetim ekibi

Neden Yeni Nesil Lider Akademimize Katılmalısın?

Her gün yeni bir belirsizliğe uyandığımız iş dünyasında sadece ayakta kalmayı hedeflememelisin. Emin adımlarla belirsizliğin öbür tarafına geçip iş yaşamının tüm risklerine rağmen kariyerini ve işletmeni hep bir üst lige taşımayı hedeflemelisin.

Eski moda sadece IQ’yu önemseyen, Yeni Nesil Liderliğin yakıtı olan duyguyu görmezden gelen yöneticilik teknikleriyle bunu başaramayacağını sana söyleyebilirim. Yeni Nesil Liderliğin temel yetkinliği belirsizliği yönetebilmek.

Günümüzün karmaşık iş dünyasında bir yöneticinin belirsizliği yönetebilmesinin tek yolu öncelikle kendini yönetebilmesinden sonra ekibini yönetebilmesinden geçiyor. Bunu yapabilmek için duygusal zekâ temelli Yeni Nesil Liderlik yetkinliklerini geliştirmen şart.

İşte Yeni Nesil Lider Akademimizi iş yaşamının tüm virajlarına rağmen arzu ettiği mevkiye ve gelire ulaşmak isteyen senin gibi azimli Yeni Nesil Lider adayları için tasarladık. Bugün bulunduğun noktadan kariyerin veya işletmenin geleceği karanlık görünebilir.

Akademimizde öğreneceğin Yeni Nesil Liderlik yetkinlikleriyle gözlük camının buğularını silercesine iş yaşamının tüm karmaşasına rağmen kariyerinde ve gelirinde geleceği daha net görebilmeye başlayacak, iş dünyasında nasıl bir üst lige çıkacağının garantili yöntemlerini öğrenecek ve bolca uygulama yapma fırsatı bulacaksın.

Bizi Diğer Liderlik Programlarından Ayıran Nedir?

Yeni Nesil Liderlik Akademimiz benim 30 yıllık kurumsal liderlik kariyerimin Yeni Nesil Liderlik yetkinlikleriyle bileşiminden oluşuyor.

Bu 30 yıl içinde liderlikle ilgili öğrendiğim ve kariyerimi üst noktaya taşırken büyük fayda gördüğüm o kadar çok hikâyem var ki. Bu gerçek vakaların en çarpıcı olanlarını Yeni Nesil Lider Dönüşüm çalışmalarımız boyunca seninle detaylıca paylaşacağım.

Diğer liderlik programları 1-2 güne sıkıştırılmış hızlıca anlatılan teorilerden oluşurken Yeni Nesil Lider Dönüşüm çalışmalarımız sana ihtiyacın olan zamanı veren ve içinde teorinin yanında pek çok liderlik uygulaması barındıran tek program.

Kısıtlı kontenjanımızda yerini almak için hemen ara!